| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si acum ceva vreme am aflat ca daca folosesti ob uri iti rupi himenul ( nici nu stiam de acesta).din pacate cred ca l am rupt si regret asta f mult...ma v a afecta pe viitor cand voi avea primul iubit? Ma va crede ca sunt virgina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzantă esti!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ei bine daca vrei sa nu imi iei intrebarea in serios te rog nu raspunde, multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu te va afecta chestia asta pe viitor sau nu atât de tare precum crezi.
Oricum nu își dă seama daca ești sau nu virgina, pentru că sunt femei care, atunci când se "dezvirginează", nu se rupe acel himen și poți sau nu avea sângerări la primul contact sexual.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu este nimic grav în faptul că ai utilizat oburi poți să te informezi mai bine legat de asta.
Mi se pare absurd că singura ta preocupare este legata de faptul " ce o sa spuna viitorul meu iubit despre asta?",păi înseamnă că nu te iubește cu adevarăt dacă este atât de superficial încât îi pasă de începerea vieții tale sexuale și vrea el să fie primul marcant,mi se pare și mai penibil pretențiile unui tip atins de toate fetelelaughing),dacă și el este " pur" cu siguranță că hai să zicem,dar daca si el are un istori " nu este cool",jet.
În al doilea rând termenul de " virginitate",da,biologia a demonstrat asta.
Sunt fete care se nasc fără,care merg pe biciletă,fac gimnastica si se intampla nefericitul eveniment.
Sunt cazuri de în timpul unui act sexual nu se rupe himenul fiind elastic, etc.
Și nu toate sângerează si alte bazaconii deci doar tu știi povestea ta, nu altul.
Și da, doar băietii sunt preocupati de asta, barbatii nu isi pierd timpul cu asa ceva.

| Delyae a răspuns:

Și te dezvirginezi cu lentile de contact.