| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa imi rad mustata si ciocul.
Musta si ciocul sunt cam de 0.5 cm
Vreau ca pana la 18, 19 ani sa nu mai am musta si barba... Vreau sa fie fata fina fara barba si musta.
Ce trebuie sa fac sa nu creasca prea repede apoi...
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te razi odata pe saptamana, dar si dupa 18 ani e recomandat sa te razi complet pentru ca parul pe barba nu sta bine, un barbat bine ingrijit se rade bine nu isi lasa nici cioc sau barba ca popii.

| Liviu a răspuns (pentru mgtow):

Specifica si tu, ca nu oricui ii sta bine cu barba, mustata etc.
poate omului ii sta bine cu barba, cioc:p

| mgtow a răspuns (pentru Liviu):

Tu ai alta perspectiva dar eu daca vad un tip cu mustata - barba sau cioc mi se pare o tampenie pentru ca arata naspa.