| Oana0990 a întrebat:

Am 16 ani si imi place de un baiat de 21 am aflat ca si lui ii place de mine dar spune ca e diferenta de varsta prea mare ca sa fim impreuna ce sa fac crying am inceput sa ma gandesc tot timpul la el am incercat sa-l uit si nu pot ajutati-ma plz as vrea macar un sarut...

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Esti sensibila iar lucurile emotionante se prind de inima ta iubirea e purasasa ca spune-i asta si incearca sa fi sincera si sa-i spui din toata inima te plac eu izi urez succes

4 răspunsuri:
| 20013 a răspuns:

Hmmm... o sa iti ia ceva timp sa uiti de el dar o sa treaca pana la urma. incearca sa iti faci alt priete poate o sa mearga (la mine a functionat)

| vis a răspuns:

Renunta la el. el poatel a 23 24 25 ani vrea sa se insoare tu ce faci te nenorocesti laughing ia-ti unu de 17 18 ani, baieti sunt fete sunt

| misu a răspuns:

Ce te agiti si te grabesti asa/.nu mai sunt baieti?

| Oana0990 explică:

Este imposibil sa-l uit deoarece stam in acelasi cartiera, de la mine din camera il vad mereu la geam si merew vb cu el seara si pe afara...