| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sanii nu sunt dezvoltati, sunt foarte foarte mici.De la 15 ani nu s-a mai produs nicio schmbare. Am facut exercitii, deoarece am auzit ca abdomenele ajuta foarte mult, insa nimic. Am mai citi de pe acest site cum ar fi ca banana ajuta, insa nu stiu daca este adevarat. Tot de aici am aflat si despre acesta tinctura de marar. As lua-o si eu de la farmacie da am auzit ca ingrasa si alte chestii.

Tot de pe TPU am citit acum cateva zile un comentariu in care spunea ca aceasta tinctura se poate face acasa, insa acum nu mai gasesc acel comentariu. Era ceva de genul : 12 linguri de marar, parca si amestecat cu ulei de masline dupa care iti masezi sanii cu acea tinctura, si daca as face asa nu as vedea de ce sa ingrase deoarece nu o inghiti.

Va rog fff mult sa ma ajutati!

crying(((

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Uite, intai ar trebui sa t uiti la sanii lui maikta,. daca ea nu are nici u n-o sa ai, .mananca banane, ia si vitamina c, ...eu am auzit k d la patrunjel iti mai cresc sanii.il mananci crud, .bafta

| littlesunshine a răspuns:

Incearca vitamina E. Si exercitiile nu fac altceva decat sa le confere fermitate. Cele mai eficiente sunt cele in care impingi o palma in cealalta palma. Joaca volei... Iar tinctura de marar nu cred ca ingrasa. La nivele extern nu stiu cat de eficienta este.happy
Bafta multa

| andra_8876 a răspuns:

Mergi la un doctor si el iti va spune ce trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai folosi nimic.Singurul medicament e rabdarea