| Ballerina a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa iau lectii/cursuri de balet.Stiu ca n-o sa reusesc niciodata sa fiu o,, adevarata balerina", dar vreau sa fac asta pentru ca imi place. E prea tarziu? Are rost sa ma mai apuc?
Cursurile le pot incepe pe 1 octombrie.Cum m-as putea,, antrena" pana atunci?

2 răspunsuri:
| marian1 a răspuns:

Sincer nu stiu; dar niciodata nu e prea tarziu sa faci ceva ce iti place, daca tu simti ca asta vrei si ca tu te simti bine facand asta atunci fa`o! Cred ca trebuie sa alergi sa faci sport, chestii de genu` asta; nu sunt sigura dar macar incearca!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te antrenezi deloc.Te vei antrena acolo destulwinking. Niciodata nu e tarziu sa faci un sport care-ti aduce numai bine.