| Alecxia626636 a întrebat:

Am 16 ani sunt împreună cu un coleg de clasa el tot 16 are vin clasa a 10 în toamna.Credeți ca e bine să am relație la vârsta mea? Și cum sa mențin o relație sănătoasă cu el? Avem o relație de adolescenți

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

De ce nu? Vorbiti, petreceți timp împreună dacă aveți pasiuni comune tot mai bine!
Nici sex nu este o problema CAT TIMP este protejat!

| aurel111 a răspuns:

Daca parintii vostri nu se opun, nu ar fi trebuit sa fie problema significanta, dar aveti grija ce faceti impreuna, sa fiti atenti sa nu intreceti limitele normative.

| Sectretul2010 a răspuns:

Da este chiar foarte bine, doar ca îți recomand să nu pui foarte mult suflet pentru ca dacă el va găsi alta și pe tine te va lăsa vei suferii foarte mult, ai grija de tine