| AlexxXxandra a întrebat:

Am 16 jumate ani si inaltimea de1.55. Vreau sa stiu daca ma mai pot inalta!?puppy dog eyes. Tin sa precizez ca nu am ajuns la inaltimea parintilor. Si daca se poate un link cu exercitii pentru crestere in inaltime. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| adutza1999 a răspuns:

Pana la 18 ani te mai poti inalta

8 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Joaca basket si alearga. happy

| Felys a răspuns:

Fetele cresc pana in jurul varstei de 14 ani, ma indoiesc ca vei mai creste, si nasa mea a ramas mai mica de inaltime decat mama ei, deci va trebui sa te multumesc cu ce ti-a dat natura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.com/......Http?/url

| xFakeSmilex a răspuns:

Nu mai poti creste la 16 ani decat foarte putin si asta se face in timp. Exercitii de genul nu prea exista.
Dar totusi poti incerca handbal sau bachet.

| 010123 a răspuns:

Nu prea cred ca te mai poti inalta, dar totusi, ai putea incerca metoda yoga.

| Maj3stic a răspuns:

De obicei fetele sunt mai mici de statura

| AlexxXxandra explică:

As vrea totusi un raspuns mai clar, din proprie experienta nu doar banuite.

| AlexxXxandra explică:

Mai astept raspunsuri, dau funda! happy