| ladarel16 a întrebat:

Am 17 ani si am fost complice la un tel si mi-a venit o amenda acasa si daca nu o platesc ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Alle17 a răspuns:

Mai intai de toate nu ai cum sa faci puscarie pentru ca esti minorlaughing. nu cred ca vine nimeni la usa ta (poate doar vreun politist sa te avertizeze ca ai de platit).iti dai seama daca ar veni mascatii la fiecare care nu plateste amendarolling on the floor...dar totusi ar fi mai bine sa o platesti ca sa nu ai probleme.big grin

| mgtow a răspuns (pentru Alle17):

Cu anii urca amenda si cand e major poate sa aiba probleme.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa urce pana vin mascatii la usa ta si te duc in instanta pentru neplata amenzii apoi puscarie faci.