| Victoria a întrebat:

Am 17 ani si pentru prima data imi place un baiat; este din acelasi liceu cu mine, insa are prietena de 2 ani, ce imi este colega de clasa. Stiu ca niciodata nu se va uita la mine, fapt ce ma intristeaza mult.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Grea situatie sad
Sa o luam cu inceputul happyTrebuie sa ai mare rabdare.winkingDaca spui ca el are pe altcineva de 2 ani...inseamna ca se iubesc foarte mult straight faceIncearca sa il cunosti mai bine.Incearca sa fi mai apropiata de elwinking
Insa, daca vezi ca el chiar nu te baga in seama, daca vezi ca nu ii place compania ta mai bine renunti.Stiu ca nu este usor pentru ca il iubesti, dar asta e viatasadNu poti sa ai tot cea ce iti dorestiwinking

4 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Stai linistita, poate se vor desparti dar pana atunci fii un prieten apropiat si cand se despart ii ies locul

bafta!
si nu te da la el sau nu ii arata prietenei ei ca-l placiwinking

| marsy a răspuns:

Sint total de acord cu shadow. ar fi mult mai bine. daca ai intilni pe altcineva.

| Marry:X a răspuns:

Buna. Exact asta a patit si sora mea cand era in timpul liceului( acum are 24 de ani)si era moarta dupa un baiat si ala avea prietena. Ea ca si tine credea ca baiatul ala nu se va uita never la ea. Si cand baiatul ala s-a desp de pr lui era trist etc si cine crezi ca i-a fost consolarea?happy exact asa si tu. Cand se va desparti de ea tu trebuie sa fi consolarea lui, restul vine de la sine.Mult succes:*

| NomberOne a răspuns:

Tre sa va cunoastetzi mai bine ca poate ii place mai mult personalitatea ta.mergi cu un grup de prieteni si invita-l si pe el