| Dariiuss45 a întrebat:

Am 17 ani si vreau o iubita, care ar putea fi varsta ei minimă si maxima?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubitele se mananca cu sex ori tu nici macar nu ti-ai facut o prietena dar vrei sa ajungi direct la iubite?
Ia-o cu incetul, intai fiind capabils a-ti gasesti o prietena si dupa ceva vreme daca ea vrea, puteti ajunge si la iubeala.
Varsta minima 17, maxima 18.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui filtru ca pe autovit?

| StoicAnalysis a răspuns:

Minim 16 ani si maxim 20

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Vorbesc strict din punct de vedere legal. Varsta minima pentru relatii sexuale este cea de 16 ani cu conditia sa fie diferenta de varsta de maxim 4 ani si sa fie de comun acord.

| 1onur a răspuns:

Sa fie majoră sau de vârsta ta amândoi 18, bine poți avea și mai mare da nu mai mic fiindcă alea sănt doar niște copii.

| Cipi1212 a răspuns:

17-20

| JohnnydeFeer a răspuns:

16-20

| mariasimi a răspuns:

Mai bine decât sa ți faci iubita tine te de școala și fa ți un viitor ca mna iubiți iubitele te trag spre drumul cel rău, acum mna fa ce dorești tu.