| Adifhfvc a întrebat:

Am 17 și am o întrebare sunt gay. Dacă mă mansturbez pe filme por#o cu gay, dar după ce o fac nu mă simt deloc bine, adică nu sunt fericit că am făcut chestia asta și că m-am uitat la acele video-uri. Menționez că îmi plac fetele

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Masturbarea si uitatul la filme p0rno cu homosexuali nu te face homosexual!
Asteapta pana ajungi in pat cu o fata si dupa mai multe partide de sex vezi daca iti palc fetele sau baietii, ca numai asa vei sti daca esti sau nu homosexual.

| FreddieM a răspuns:

Părerea mea, încă speri ca-ți plac fetele, dar de fapt ești un,, gay''in devenire.
Nimic grav, nu te impacienta, nu ești tu la comanda, urmezi pur și simplu cursul naturii.
Fii liber să-ți trăiești propria sexualitate fără jenă și regrete, nu ești tu cel care greșește, de vina e societatea noastră mizerabila care te marginalizata, te condamna și te,, persecuta''. De aici gândurile și sentimentele tale nefericite și puțin depresie.
Cheers

| Miruna333 a răspuns:

Preferintele sexuale in ceea ce privesc filmele p0rno, nu îți,, afectează'' într-un fel orientarea sexuală.
Atunci când simți si vrei sa experimentezi cu același sex, o faci, vezi ca îți place, abia atunci te poți gândi ca ești bisexual sau homo.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Nu esti gay.

| Delyae a răspuns:

Parcă ai zis că toți băieții.

| Adifhfvc explică (pentru Delyae):

What la ce te referi?