| ManOfWar98 a întrebat:

Am 2 conturi ikariam de 20k si 10k care as dori sa le dau la schimb pe unul pe orice lume in afara de alpha si peste 30k daca nu sunteti de acord va mai pot da inca un cont pe deepolis de lv 10.Contactati-ma pe id-ul meu de messenger banda. dumitru P. S. scuzati categoria

2 răspunsuri:
| robert_3604 a răspuns:

Te contactez eu pe mess dar nu am cont pe ikariam dau la schimb unu de farmerama! daca te intereseaza oferta trimite-mi un mesaj!

| SirDMG a răspuns:

Am si eu un cont ikariam cu 2700000 si ceva de pct si vreau sa il vand, pentru detalii la id: litl3_boy18