| loredana_5268 a întrebat:

Am 2 intrebari si sa-mi raspundeti SINCER laprima intrebare:1.Pe cine placeti si @. Care e numele real al Shakirei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume real: Shakira Isabel Mebarak Ripoll · Locul naşterii: Barranquilla, Colombia · Data naşterii: 02.02. 1977 (34 ani) · Ocupaţie: Cântăreaţă · Zodia: Vărsător
eu nu plac pe nimeni

5 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

1. Dacă îţi spun un nume, oricum nu vei ştii.
2. Numele real al Shakirei este Shakira Isabel Mebarak Ripoll. Baftă! happy

| Hirako a răspuns:

1.Imi place de cainele meu ^^
2.Nu stiu.

| Destinee a răspuns:

Shakira Isabel Mebarak Ripoll happy

| 4Life a răspuns:

1.Eu nu stiu la cine te referi la ''a placea'' eu ma gandesc ca poate te gandesti la vreo vedeta deci imi place de Tulisa de la membra ecipei Ndubz;
2.Numele real al Shakirei este:Shakira Isabel Mebarak Ripoll.
fundita?

| MaryLoveAnime a răspuns:

1).Imi plac oamenii carismatici, pe nimeni in special.
2).Shakira Isabel Mebarak Ripoll.