| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani 96kg si 1.85.ce greutate ar trebui sa am, si daca stie cineva vreo cura de slabit buna. ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Gabrielaaaa a răspuns:

Am incercat si cure se slabit si mai multe doar ca slabesti pe moment apoi te ingrasi la loc deci ar trebui sa iti schimbi stilul de viata intr-unul sanatos si sport pe cat posibil! Ar trebui sa ai 75-78 de kg. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Gabrielaaaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci zilnic la sala pentru ca fara efort fizic nu o sa poti sa slabesti.Sa mananci variat fructe legume multe lichide macaruri cu 'consum' redus de grasimi si sa renunti la prajeli si nu foarte multe dulciuri.Si inca ceva nu mai manca dupa ora 7:00 pentru ca pe mine in ''cura de slabire''acest secret m-a ajutat foarte mult! P.S:Iti trebuie multa vointa si ambitie pentru asta! Bafta!