| Andreea1095 a întrebat:

Am 21 de ani, înălțime 1.63m și 46 kg. Prietenul meu îmi spune ca nu mi-ar mai strica 2-3 kg în plus, celelalte cunoștințe spun ca sunt numai bine. După care ar trebui sa mă iau?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să te iei după nimeni. Ești majoră, nu mai ești obligată să asculți doar ceea ce spun părinții, educatorii și medicul. Mă rog, de medic e bine totuși să ții cont și de-acu-ncolo.winking

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Mergi in fata unei oglinzi si uita-te bine la tine. Iti place cum arati? Daca tu consideri ca trebuie sa schimbi ceva, schimba.