| anonim_4396 a întrebat:

Am 23 de ani si sunt virgin.
Vorbesc cu o fata mai mica decat mine. Nici ea nu are experienta. Sincer imi este frica sa fac cu ea sex ca nu are 18 ani. Ce pareri imi dati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă are peste 15, grăbește-te cât mai poți. laughing

| gratargratar a răspuns:

Sa-ti cauti o fata virgina si sa te casatoresti. Asta iti recomand.
Actul sexual e un act reflex, nu tine de stiinta. Restul e perversiune. Daca ai ramas virgin pana acum, atunci iti recomand sa ramai pana la casatorie ca sa ai o viata conjugala fericita. Bafta.

| anonim_4396 explică (pentru gratargratar):

Frumos raspuns.
Mersi mult.

| petitconseil a răspuns:

Sa-ti cauti alta fata, ar fi pacat sa te faci de ras si virgin si la racoare, parerea mea.