| Alëxąndŕą a întrebat:

Am 3 intrebari prima este de webkinz vreau sa-mi iau un webkinz dar vreau animalutul luni si a doua dacal comand de pe net dau mai multi bani si a 3 Cat costa exorcizarea lui emily rose si mai multe informati despre emily rose a si daca pot sa ma uit la film am doar 10 ani ma gandesc sa nu ma speribig grin scuze dar eu nu ma speri la filme de groasa dar am vazut cateva secvente si m-am ca-m speriatbig grin saraca emily saraca a si of scuze d-am place sa vb a avut si unchiul meu un prieten care facea ca emily ok nu la fel gen asa dar cand lau dus la cernica sa revenit

Răspuns Câştigător
| RyAngel a răspuns:

Buna imi dai adresa de email te rog?

20 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Sakura_shinoby@yahoo.com si id meu am doar 10 ani sakura_shinoby si mai am unu da nu intru pe el e sakurasinoby99

| oasis a răspuns:

Daca te uiti la The exorcism of E.R. te sperii sigur.
adica eu am 15 ani si m`am speriat la el big grin

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| AmericanCookie a răspuns:

Buna, si eu am 10 ani ai vrea sa fim prietene? raspusurile mele sunt:webkinzul il poti gasi la hipermarketuri si la rompetrol.eu n-am auzit de emily rose dar poti descarca filmul de pe net gratis! si imi poti da adresa de email? te rog mult, as vrea sa vorbimhappy

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, 10 ani? Pai la filmul cu E.R. faci pe tine eu am 13 si m-am speriat ff tare, ai ales ca eram singur acasa si afara era o furtuna groaznica.
Da-mi fundita pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne intalnim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proast asi la adoua da casta mai mult ca tree sa platesti transportu doamna intreaba tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ciudata rau mai cati ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la galeria mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce-ai scris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa ma locgez la wekinz
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama da n-am inteles nimic!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 10 ani vrei sa iti spun de unde sa ei un webkinz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? ai 10 ani? bine atunci eu am 11 ani si nu m-am speriat da oricum e o porcarie de film marog fiecare cu parerea lui nu? uite cine vr sa ma contacteze idiu meu de mss:mirunasechila

| 구미호 a răspuns:

Daca nu ai webkinz poti sa iti faci cont de proba. Daca vrei animalutul lunii trebuie sa muncesti pentru el.Trebuie sa il duci la scoala, trebuie sa te angajezi, sa mergi la galeria de jocuri si la coltul lui Quizy casa faci bani cu care ii cumperi haine, mancare, camere, ii imfrumusetezi camera trebuie sa il duci si la concerte, in excursie si la un hotel, trebuie sa il duci si la doctor, trebuiesi mai multe lucruri dar ma doare mana daca mai scriu mult.

| maria5432 a răspuns:

Daca vrei sa-ti ei un webkinz trebuie sa ai mare responsabilitate fata de el.Trebuie sa-i cumperi haine,mancare, sa te joci zilnic, sa mergi la scoala si sa mergi in parc.Iti recomand mai mult sa mergi in parc pentru ca animalutul tau sa fie sanatos din cauza naturii-aerul. Apromo de webkinz sa stii ca animalutul lunii este un cocos.Pa pa.

| selena_8538 a răspuns:

Cinei emily rose? esti ciudata antradevar sa nu mai aud de emily rose

| iulia_8495 a răspuns:

Sa stii ca eu am animalutul luni si am primit pentru adoptie urmatoarele lucruri:dulapul maro, o camera portocalie si mancarea; la animalutul lunii:,, laguna misterioiasa"si inca ceva; nu trebuie sa ii faci ce zice treeteew! pa!