| RoxAnana a întrebat:

Am 6 pui de pisica in varsta de o luna. Eu nu am posibilitatea sa ii vaccinez si sa ii deparazitez.3 pisici imi sunt suficiente (doua pisici si un motan). cine vrea sa le adopte le pun spre adoptie din luna iulie iar pana at ma puteti contacta lasand un msj pe TPU. 3 pisicute sunt cu alb si cateva pete gri si 3 sunt gri cu negru si f putin alb (fiecare 3 provin de la cele doua pisici).

p. s sunt din buc

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

SPAMpag.php?user=Costy1999&pass=costynel&Submit1=Intra+in+Cont%21