| Ciresikaaa a întrebat:

Am adaugat in lista pe baiatul pe car el plac, el ma cunoaste pe mine, dar nu stie ca il plac, dar de ce nu a intrat pe mine sa ma intrebe ceva? "de unde ii am id" si chesti din astea? oare nu`i place de mine?crying

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Poate ca el te cunoaste si stie deja al cui este id.ul. Pentru a cucerii persoana de care iti place nu este de ajuns doar sa.l bagi in lista de messenger. Magia se produce face-to-face. NoROCK!

3 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Eu cred ca asteapta sa faci tu "primul pas "
stii sa intrii in vorba cu el sa ii dai emoticonurile de genul :X:X:X :*:*:*
sau poate este ocupat
dar cred ca e prima varianta. vrea sa afle daca il placi in caz ca nu stiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pur si simplu nu-i pasa pe cine adauga in lista. Poate nu te place. Poate te place.Pana nu vorbesti cu el n-ai de unde sti.

| yonikaella a răspuns:

Poate ca te pace dar ii e rusine de ce nu faci tu prinul pas? intra tu pe el:*si gasiti un subiect de discutie... sper sa reusasca astasmug