| cockie_green a întrebat:

Am aflat ca in februarie o sa primesc un chihuahua si as vrea sa stiu:
1. ce mancare sa ii dau si ce nu?
2.cum sa il dresez... vreau eu sa il drezes asa ca daca puteti sa imi dati niste site-uri?
>Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| Tzuc a răspuns:

Http://www.animale.ro/caini/chihuahua...Mancare de caini, eu ti-as recomanda Pedigree Junior, mancare umeda sau uscata. Poti sa-i faci si tu in casa orez, amestecat cu piept de pui fiert si morcovi fierti.

| yoo23 a răspuns:

Si eu am un pichinez si ii dau Pedigree junior, cat despre dresat, nu e asa usor sa dresezi un caine, mai ales un chihuahua, incearca sa gasesti centre de dresaj la tine in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa manance granule.nu e bine sa manance carne, ii poate creste ficatul si nu e deloc bine.nu are voie ciocolata, poate muri de la ea. cauta pe net: cum dresez un chihuahua.