| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat in cl a 5 ca ma place un baiat pe nume ionut nu a fost nimic cu timpul am inceput sa ma atasaz de el dar el este mai rusinos de fel si nu vb deschis cu mine asa ca am tinut in mine iar acum in cl 6 ma tot gandesc la el dra el pare ca sa schimba sau parca nu s-a schimbat nu stii ce sa crezi

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

De unde stii ca atasarea asta nu inseamna prietenie? Cunosti mai bine un om atunci cand il ai ca prieten decat ca iubit.Deoarece atunci cand esti cu persoana respectiva se straduieste sa-si arata calitatile pentru a te impresionawinking

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pai cred ca. baietii astia timizi nu prea au multe relatii, vreau sa spun ca trebuie sa existe cineva care sa ii faca mai putin timizi, asta se intampla dupa primele relatii. Nu a avut curajul sa iti spuna nici tie cum nu a spus si la alte fete presupun. Cred ca incet incet incepe sa nu te mai placa ca inainte, eu l-as uita in locul tau, dar daca chiar te-ai atasat de el, as incepe sa vorbesc mult si sa glumesc si sa rad mereu si sa-l bag in seama, daca se mai dezgheata i-as da o sansa, daca nu i-as spune la revedere.
SUCCES! happy

| ionut6715 a răspuns:

Esti cam mica si u si el asa ca mai asteptaty lasa tymou sa treaca