| pass4pass a întrebat:

Am aici un tutorial cu resoftarea samsung s5230. http://overbog.electronist.net/blog/?p=386. Poate cineva sa-mi explice punctul 6,, Dezarhivati arhiva cu firmware-ul intr-un folder."? E unicul punct ce nu-l inteleg.

Răspuns Câştigător
| underline_7590 a răspuns:

Adica firmware-ul e arhivat zip sau rar. tu extragi fisierele din arhiva intr-un folder pe care il vei folosi la punctul "12. Clic pe Boot si alegeti folderul cu fisierele de boot din folderul unde ati dezarhivat firmware-ul." sper ca ai inteles