| Zerx1337 a întrebat:

Am ajuns aici sa fac o postare deoarece am impresia ca iubita mea ar vorbi si cu alti baieti, un indiciu ar fi ca ea pusese un story la highlights(Instagram) de acum 2 zile pe care eu nu il vasusem la ea pe profil, iar la o zi sau 2 l o sters din repere. Asta nu ar fi ceva extraordinar de mare dar al doilea lucru ar fi ca pe contrul meu main ea are mereu un urmaritor in minus (adica la following) in rest pe conturile mele secundare, sau a prietenilor le arata cu unu in plus, stie cineva care e faza, am dezinstalat app si sters cache nu e o problema de la ig, doar mie imi arata cu unu in minus : ex ( mie imi arata ca are la following : 122 si la ceilalti 123)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasa naibii gelozia si controlul, ca-i doar o prietena, nu este sluga ta sa o urmaresti pas cu pas.
O sa te alegi cu buzle umflate, ca gelozia asta iti va distruge viata si fata te va parasii.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Este doar un cont de Instagram și nu rezolvi nimic cu gelozia din lucruri absurde.
În primul rând dacă chiar te înșeală îți dai seama din comportamentul ei față de tine, devine mai rece, mai retrasa, îți răspunde după 2 zile, etc chestii de genullaughing