| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si vreau sa imi gasesc neaparat un job. part time... stie cineva unde il pot gasi...

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca te intereseaza sa te inscrii la LADYS, astept mesaj pentru a-ti oferi mai multe informatii.(cau citeste ultimele mele intrebari)
http://ladys.ro/a/BGOIRnRJ
Nu te lua dupa rautatile celor de mai jos, e un mare lucru ca vrei sa-ti castigi tu banutul tau de buzunar!
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da lucrezi pa centura, sugi **** pe 1 leu pe ora si scoti banu.

| DanyStelistul a răspuns:

Mai bine fate DJ la un Club de Noapte poate ast-ai jobul tau

Întrebări recente