| Elbow a întrebat:

Am aproape 17 ani si inca nu mi-a iesit glanda penisului(capul)..cum/cand ar trebui sa iasa? Trebuie s-o am mai mare in lungime sau grosime?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

La 17 ani sa gandesti asa... mor de ras laughing Singur NU iese la suprafata big grin iese numai atunci cand faci sex sau te m a s t u r b e z i sau poate ramane iesit un timp daca ai facut sex mai mult timp, sa zicem 1 ora, apoi cu timpul se face inapoi cum era inainte happy