| justme97 a întrebat:

Am auzit astazi o melodie la radio dar nu stiu cm s ar putea numi
refrenul era cam asa my heart goes tam tam tam...like a "drum"(nu stiu sigur)
si pe undeva zicea we dansing like a night romancing
stiti cumva cum se poate numi melodia?
funda mare:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia ta se numeste: ONI - Like A Drum (The Tam Tam Song)(Produced by John Puzzle) NeW...baftawinking

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Refrenu era asa:
"if you have my hand i will take you away my heart beat like a drum la la la every day?"
si mai era strofa
"is it love we can dancing togheter, is it love i am cring for you, in this world i am dreaming forever for you..."
daca asa era atunci melodia e
alexander base ft lys-drums

| justme97 explică:

Multumesc frumos pentru rasp dar nu e alexunderbase sad

| l0rre a răspuns:

Cred ca e alexunderbase feat.lys-drums

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Cu siguranta asta alexunderbase feat.lys-drums

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f6rnohyafc8 cred ca asta este :)