| Stefy300 a întrebat:

Am auzit ca daca faci sex in timpul menstruatiei cu prezervativ ciclul se opreste?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca iti ramane prezervativul ianutru si functioneaza pe post de dop

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu stiu cine te-a informat asa, ideea este ca te-a informat gresit si, in plus, daca ai de gand sa intretii relatii sexuale in timpul menstruatiei inseamna ca nu esti pe ale tale.Intreaba-ti mama, ea a intretinut vreodata relatii sexuale in timpul ciclului? Nu trebuie sa ii spui motivul pentru care o intrebi, insa vei vedea ca raspunsul va fi negativ, adica doar imagineaza-ti si tu o partida de s*x in timpul menstruatiei.Nici nu vreau sa imi imaginez:-o.Renunta la idee! Bye!

| DedeeAndreea a răspuns:

Nu prea stiu...Scuze de raspuns.

| AndyLavy a răspuns:

Poti face si cu si fara prezervativ ca tot nu se opreste.