| CikEu a întrebat:

Am auzit ca poti schimba culoarea ochilor straight facee posibil sau e doar o gluma? dau funda pentru raspuns serios

4 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Am auzit ca se poate schimba da doar inainte de a te naste prin distrugerea unor gene si inlocuirea lor dupa ce te nasti nu se mai poate!

| Leops a răspuns:

DA...este adevarat, Exista o clasa de medicamente utilizate in oftalmologie numite analogi de prostaglandine ce pot schimba culoarea ochilor. Funda?big grin

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Leops):

Da, insa o schimba accidental si doar de la o culoare deschisa spre o culoare inchisa.

| Leops a răspuns:

DA..este adevarat, Exista o clasa de medicamente utilizate in oftalmologie numite analogi de prostaglandine ce pot schimba culoarea ochilor,... Funda?big grin