| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ceva zvonuri anul trecut ca pe nu stiu unde, niste psihopati ce ucid copii-adolescenti se deplaseaza cu o dubita numita ( ambulanta fantoma /ambulanta neagra), le iau organele si le lasa 1500 ron si un mesaj langa ei ( inmormantati-ma sau multumesc pentru organele sanatoase), si acum am auzit ca umbla prin oras la mine si chiar au facut victime, azi am vazut de 3 ori masini funerale, ce in alte zile le vedeam mereu parcate. :-s? ce se intampla oare chiar sunt psihopatii astia? ati auzit de ei?

5 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Omggggggggggg vorbiti serios? ...nici nu poti merge linistit pe strada?

| RB26DETT a răspuns (pentru Azazea):

Am auzit ca sunt doar mituri, minciuni dupa ce am cautat pe internet, asa ca nu mai ai de ce sa iti faci griji. politia nu a gasit nici o victima dupa ce s-a spus asta cu uciderea, asa scria pe o pagina de pro tv, sunt numai minciuni

| Azazea a răspuns (pentru RB26DETT):

Dar cine le-a inventat era sadic rau....bine k sunt minciuni totusi...

| Kennziiie a răspuns:

Zvonul acesta umbla inainte prin Bucuresti, sectorul 4 mai exact. Iti zic eu, lumea innebunise efectiv. S-au intamplat doar cateva cazuri, dar in perioada aia, oricine disparea si trecea o masina (dubita) alba, A gata ca aia sunt! Dubita fantoma este doar un mit, repet, s-au intamplat doar cateva cazuri, si au fost prinsi!

| anonim69521342365235 a răspuns (pentru Kennziiie):

Sector 4, Piața Progresu', Berceni. am văzut-o cu ochii mei...