| alex1aki a întrebat:

Am auzit-o pe fata care o plac zicandu-i piretenului meu ca nu ii place de matei ( cel pe care credeam ca il place ) si zicand ( Il faci sa sufere si cand sufara el sufar si eu )
ce inseamna?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai inseamna ca te place pe tine si nu pe el mai alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o parere prea buna despre tine esti un mitocan de fapt un cct care vrea sa para cult, scuze amice dar mereu vi cu intrebari despre o fata spune asta alta fata vrea sa se combine cu tine, stupid ppl. Si da poti sa imi f9ti parerile ca nu-mi pasa.
Poti fi luna de pe cer nu m-ar impresiona sa ma uit la ea nici macar pentru o secunda.

Sper sa-mi aprobe raspunsul.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate il doare ca il vede pe prietenul lui ca sufera din dragoste

| AdyAdeluş a răspuns:

Wow. Pai tipa poate simte ceva pentru tine. Daca sufera cand suferi tu.(din ce am inteles). Aaaa..prietenul tau iti zisese ca ei ii place de matei si fata a zis ca prietenul tau te face sa suferi si sufera si ea daca suferi tu? Cred ca am inteles bine povestea. CRED. Inseamna doar ca fetei ii place de tine. Bafta.winking

| alex1aki explică:

Vorbea despre mine
adica nu il place pe matei
si sufara cand sufar eu