| Geanina1895 a întrebat:

Am auzit odata o melodie pe un hi5. dar nici acum nu am reusit sa aflu cum se cheamalaughing
era in spaniolabig grin nu stiu spaniola deci sa nu radeti de mine daca scriu gresitlaughing scriu ce am inteles eu din ea.
era ceva: " ai ai cichitina ma tamore"rolling on the floor) suna ciudatthinking dar asa parca eralaughing) stie cineva cum se cheamasadsad? va roog multcrying

Răspuns Câştigător
| PiinckLovee a răspuns:

Stiu eu.Cred ca "Narcotic Sound", nu sunt sigurahappy. Cauta pe Youtube si vezi daca e bine ce am spus.happy