| AmyAmalia88 a întrebat:

Am avut 3 conturi de facebook care mi-au fost sterse,fara sa fi incalcat vreo regula,insa este o persoana care imi da mereu raporturi fara sa fi deranjat pe cineva cu ceva.Pot afla persoana care imi raporteaza conturile? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

In primul rand nu este o singura persoana ci este vorba de mai multe persoane. Reporturile de la o singura persoana sunt nule! Nu au niciun efect intrucat se considera ca respectivul are ceva cu tine.

Daca iei report de la vreo 3 persoane diferite parca atunci postarea respectiva intra in atentia celor de la facebook iar contul iti este sters *dupa mai multe abateri*

Nu ai cum sa aflii acea persoana. De asemenea cei de la facebook nu inchid conturile de nebuni. Gandeste-te bine la absolut tot ce ai facut. Poate ca ai gresit cu ceva fara sa-ti dai seama.

Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti afla persoana, si cei de la facebook analizeaza reporturile si pe urma inchid