| ajpgajpg a întrebat:

Am avut cel mai ciudat viiislaughing m-am visat a o nunta super eleganta,fastuasa purtand o rochii superba panfofi superbi intr'un ambient luxos,dar nu eram mireasa, eu participamhee hee era frumosbig grin apooii am visat ca sunt insarcinata doar ca nu aveam burta de gravida si sa eram tot slaba ca si acum si ca am nascut o fetita si aveam o dilema in ceea ce priveste numele ei, plus ca visam ca trebuia sa alaptezlaughing poate sa ma ajute cineva ccu semnificatia?

2 răspunsuri:
| mutascu a răspuns:

Salut ajpgajpg, incearca pe http://www.visele.ro

| Maomau a răspuns:

Da!
Visul te atentiomeaza ca esti in pericolul sa fi mama inainte de a deveni mireasa