| Lory_8806 a întrebat:

Am avut foarte multe lucruri in trecut, lucruri de neuitat adica rele, mereu ma gindesc la acele lucruri in ultimul timp imi pare ca numai sunt aceea care am fost, numai stiu cei cu mine m-am schimbat complet nu vreau sama gindesc la lucrurile celea dar mereu mise apar in fata ochilor uneori am senzatia ca numai vreau sa ma traesc nstiu ce saf. ajutati-ma va rog poate ati trecut si voi prin asemenea timpuri mersy!

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu te mai gandi la trecut, si concentreaza-te pe prezent, pentru ca trecutul nu mai poate fi schimbat, oricat de mult ti-ai dori asta. Axeaza-te pe ceea ce iti place sa faci, petrece mai mult timp alaturi de familie si prieteni si incearca sa te deconectezi de ceea ce a fost o data, dar acum nu mai e. Simte-te libera sa faci anumite lucruri si pentru tine si chiar si cele mai marunte lucruri care iti fac placere te vor ajuta sa revii in prezent. Gandesete-te la familia ta, careia i-ai provoca multa durere daca nu ai mai exista, chiar daca ei nu iti arata asta in fiecare zi. Viata este dura cu toti, dar merita traita si toti o traiesc. kiss happy Bafta!

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu ai pentru ce. kiss In fond, trebuie sa ne ajutam reciproc, iar un sfat e intotdeauna bine venit. happy

| Lory_8806 explică:

Mersy mult.