| costi2193819831 a întrebat:

Am avut o pagina de facebook dar mi-a fost blocat contul de pe care am facut-o si doresc sa o sterg.Cum pot face asta? Multumesc frumos, sa o inchid sau ceva

3 răspunsuri:
| Loxodonta a răspuns:

Emailul e blocat sau care cont? mai ai parola? din ce motiv a fost blocat? ar trebui sa se poata

| costi2193819831 explică (pentru Loxodonta):

Era o pagina pentru ceva, si mi-au blocat contul.il pot debloca printr-o verificare ci anume imi arata 6 persoane si sa spun cine este fiecare(din prieteni)si eu nu-i stiu ca e pagina de divertisment, am multi

| Loxodonta a răspuns (pentru costi2193819831):

Cu putin efort cred ca ar trebui sa se poata debloca daca ai acces la emailul cu care te logai