| AntiDezertori a întrebat:

Am avut o relatie de 3 saptamani cu o fata mai mica decat mine si faza e ca ne-am despartit acum 6 luni...
Acum 4 zile imi da mesaj ca ii pare rau, ca regreta...
Eu o tot aman de 4 zile si chiar nu stiu ce simt...
help here pls
funda pentru cel care stie sa dea un sfat

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Dupa cum te-ai exprimat ea s-a despartit de tine
Probabil te simti tradat dar sa ii zici ca accepti dar la primul pas gresit nici sa nu mai te sune

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei poti sa-i mai dai o sansa dar daca pleaca iarasi n-o mai asculti data viitoare.

| sofisis a răspuns:

Pai de ce o amani? De ce anume iti e frica? Vorbeste cu ea ca un om normal, comunica si vezi unde si cum ajungeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut tu ceva gresit prima datã de s-a despartit de tine, probabil ai devenit prea obsesiv de ea, gelos etc.
Poti sã o mai bagi in seamã, dar trebuie sa-ti seama de un lucru face asta doar pentru cã nu are pe cineva mai bun, sau mai rãu o afecteaza ca nu ai mai vorbit cu ea si vrea atentie.