| adelina26 a întrebat:

Am avut o relatie de fix o luna cu un baiat care era cu un an mai mic decat mine.Toti prietenii lui imi spuneau la inceput ca e innebunit dupa mine, apoi si-au schimbat brusc atitudinea si imi ziceau ca relatia noastra nu o sa mai dureze prea mult timp.
Chiar in ziua cand ne-am despartit, am fost impreuna la cinema. L-am observat foarte distant, parca il deranja prezenta mea(tin sa spun ca inainte fusese plecat o saptamana din oras intr-o tabara, insa vorbeam foarte des la telefon). Motivul pentru care ne-am despartit a fost faptul ca eu nu vruiam sa ies zilnic cu el in oras.Cum e posibil ca o persoana sa se schimbe atat de mult? Sa fi fost prietenii? va rog sa ma ajutati sa inteleg...am incercat sa vorbesc cu el dar nu imi da posibilitatea, ma ignora straight face

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu sunt prieteni cei care te-au despartit de el.happy Cel mai bine este sa il lasi sa faca ce vrea el.Chear daca il iubesti nu merita sa il cauti si sa incerci sa vb cu el daca el 2 bani nu da.Lasa-l sa faca ce vrea.Cauta alt baiat.winking
Succes!kiss

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai bine lasa-l, evita-lwinking

auran
| auran a răspuns:

Dr Ben are dreptate. Ignora-l si tu iti va fi mai bine!

| dulshe a răspuns:

Anturajul e mare, poate fi posibil orice. Poate a intalnit alta persoana.

| Ben. a răspuns:

Nu cred ca erau prietenii ci vreo prietena.

| Linda a răspuns:

Posibil sa nu fie in acelasi ton cu tine. Poate apare cineva care are si alte lucruri mai bune de facut decat sa iasa zilnic in oras, are si o viata interioara mai bogata. Nu anul e problema ci sa va doriti lucruri similare.

| justi a răspuns:

Mai incearca sa vb cu el

| Diana_6087 a răspuns:

Cred ca o prietena te-ar fi putut trada. Stiu pe cineva careia i s-a intamplat la fel iar dupa a aflat ca s-a despartit de tip din cauza unei prietene...
Oricum daca s-a despartit de tine din cauza alteia nu te merita...
Cauta-ti pe cineva si va fi mai bine.
Cauta-ti dragostea cu inima nu cu, capul...
Poate o sa apara omul potrivit la momentul potrivit...
succes happy
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a facut cineva vraji.cu picioare de soricel anafura si arpi de liliac. ia niste aghiazma si stopestel pe fata, si acasa spune de trei ori rugaciunea regala.se va rezolva daca il iubesti sincer. daca nu...nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a impins-o? daca ti-a bagat-o ia-ti adio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vb cu el fix o luna... din care o saptamana a fost in tabara? deci ai vb 3 saptamani nu? eu cred ca nu a fost sa fie. o sa il uiti f repede.ca si in emisiunea aia p mtv : NEXT!