| pna a întrebat:

Am avut pana cel putin 10 relati esuate,cu fete din interes cu care am facut doar sex,ba am intalnit virgine,egoiste,posesive,geloase, acum am 20 de ani si sunt singur sunt un baiat frumusel,bun, stiu sa ma comport in compania unei fete dar se pare ca mai sunt si baieti buni care au ghinion chiar mi-as dori ca pe acest site sa gasesc acea fata pe care o caut dar nu o gasesc

8 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Bai baiete sunt in aceiasi situatie ca tine numai ca eu am avut multe relatii inainte de ultima asta fiind acum 9 ani, cauza? Am pus prea mult poate chiar tot sufletul si daruirea pentru cineva care nu a meritat si care a profitat de bunatatea mea si de sentimentele puternice care l-e purtam pentru ea si nu am mai avut ce oferii altcuiva sau poate inca o iubesc chiar daca eu incerc sa neg asta dar nu am mai putut suporta umilintele ei si am spus stop chiar daca o iubeam si inca o iubesc dar o data ce i-am promis ca nu o sa mai auda de mine si nu am sa ii mai vb niciodata nu pot sa imi calc cuvantul chiar daca ea a mai insistat sa ne impacam.Am 9 ani de cand nu am mai vb cu ea si am incercat pe cat de mult sa o evit dar anul asta sunt chemat la nunta ei si nu stiu ce am sa fac cand v-a zice DA si eu am sa continui sa sufar singur. Sper ca intr-o zi sa vina cea pe care o asteptam si sa nu uiti niciodata ca ce-i al tau e pus de-o parte.Bft!

| Vladuthz a răspuns:

La un moment dat trebuie sa-ti dai seama mai ales dupa atatea experiente ca nu exista fata perfecta. Toata lumea este ipocrita, absolut orice om are o mica gena de ipocrizie in el, si fiecare tradeaza pe fiecare. Trebuie sa mai lasi putin din fitele astea, si sa fii mai,, barbat", sa ai mai multa dexteritate. Nu toata lumea are noroc sa dea peste o fata de treaba, si in general o fata niciodata nu-ti va arata la prima intalnire cu tine cum este ea cu adevarat. Chiar va incerca sa te duca de nas, pentru a vedea cum esti tu, daca esti un pampalau sau un om cat de cat cu capul pe umeri. Sfatul meu este sa tii barbia inainte, si sa te joci si tu putin cu aceste fete, sa vezi cat de interesant poate fi happy, si poate pana la urma ai sa-ti gasesti partenera.

| Bellatores a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.Continua sa cauti, acolo undeva este si jumatatea ta!big grin

| pna explică:

Problema este una ciudata au fost momente cand am avut si 2 iubite dar acum sunt singur e ceva neinregula, am avut cateva partenere curve cu care am facut sex dar si cateva fete extrem de ciudate gen:nu pune mana pe mine, esti prea direct, sex dupa cel putin 1 an etc din toate aceste partenere nu am simtit sentimentul de iubire pentru niciuna, adic nu am f indragostit niciodata, mi s-a intamplat in liceu sa fiu indragostit de cateva fete care cred ca eram mai mult atras fizic de ele nimic mai mult

| silentthing a răspuns (pentru pna):

Esti mai dificil de fel kiss. Ahh. De unde esti happy?

| pna explică (pentru silentthing):

Din Craiova draga mea, dar am domiciliul in caracal

| silentthing a răspuns (pentru pna):

X_x. Greu. Oricum succes in dragoste. Eu una am tinut la un tip ca o proasta si cand am avut nevoie de el a disparut pur si simplu.

| silentthing a răspuns:

Pai esti modest :*. Oricum imi pare rau pentru tine..So. Curve si panarame gasesti peste tot. Si daca ai facut doar sex cu ele a fost greseala ta pentru ca ti-ai facut o reputatie de care fetele in general se feresc. Ca si fata, din experienta, iti spun ca cel mai mult te doare cand esti folosita. Eu zic sa nu mai o cauti si o sa apara singura. Si eu caut un baiat care sa fie normal, dar va veni el la mine cand va simtii. NU MA OFER VOLUNTARA!happy. Ti-am dat doar un sfat. Si pe site o sa dai tot de curve, pentru ca fetele bune nu stau dupa baietiwinking. Daca mai vrei vreun sfat anunta-ma smug.