| Andrw_9095 a întrebat:

Am avut primul meu contact sexual acum cateva zile. Chestia e ca am facut o febra musculara pe coapse (intre picioare cum ar veni) si de fiecare data cand ma sterg (dupa ce fac treaba mica) ma cam doarethinking oare e normal?

P. S. Imi curge si un lichid maronoiu.thinking Mentionez, ca m-am protejat.Totusi ce credeti ca mi s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Durerea cred ca provine ...de la. duritatea cu care. partenerul tau a actionat. cat despre lichidul maroniu cred ca e ceva normal. poate iti vine menstruatia si asa se manifesta dupa primul act sexsoal.(fundoi?)

| alin a răspuns:

Si te-ai simtit bine?

| p1nk a răspuns:

O sa-ti curga lichidu maroniu ceva vreme nu te speria. posibil sa te tina o saptamana sau mai mult. Si Da e normal sa te doara e prima oara dupa ce o sa faci mai des nu te va mai durea.

| Andraanda a răspuns:

Nustyu

| 100vlad a răspuns:

Cati ani ai?

| Andrw_9095 explică:

Da, m-am simtit bine

Am 16 ani.