| Alex Ionescu a întrebat:

Am avut si eu un prieten( X )...care a plecat in Italia...acum 5 ani...si incerc sa dau de el...aflasem nr lui de tel... si mi-a dat doar un mesaj si atat... l-am sunat...nu stiu cate mesaje i-am dat...si nimic...
Am senzatia ca nu vrea sa mai vorbeasca cu cei din tara. Intrebare: De ce X nu vrea sa vorbeasca fostii lui prieteni? Cand a plecat nu era suparat pe mine si pe ceilalti tovarasisad...si chiar am fost prieteni buni... Poate imi spune si mie cineva de unde atata indiferentastraight face

3 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Frate in 5 ani cre'ca a avut 50 de femei laughing
Uita-l straight face Io nu cred ca as putea nici 2-3 luni sa astept dupa cineva...

| greg a răspuns:

Se poate considera prea superior pentru voi pentru ca o fi dat de alti prieteni acolo. E o parere

| cooola a răspuns:

Totusi sunt 5 anihappy... ahhh in 5 ani. poate s-a si insurat baiatulaughing nu ii mai arde de copilariihappy.