| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un prieten am fost impreuna 5-6 luni, ne-am despartit dintr-o prostie spusa de prietena mea cea mai buna, el a vrut sa se intoarca insa eu l-am respins. Dupa 1 luna de la despartirea noastra la o petrecere l-am vazut sarutandu-se cu prietena mea cea mai buna. Sunt foarte suparata pe aman2 pe [EA] pentru ca a dat 10 ani de prietenie pe 1 saptamana cu un baiat, [si nu orce baiat ]si [EL] pentru ca a incercat sa se razbune.
Nu stiu ce sa fac sa ii iert? Merita asta dupa ce mi-au facut [EA] stiind ca inca il iubeam si inca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Sa nu o ierti. Ea nu trebuia sa se bage peste tine. Chiar daca nu mai erai cu el, ar fi trebuit sa aiba atata minte si bun simt sa nu se bage. El? E un nesimtit pentru ca s-a cuplatcu ea. Niciunul nicialtul nu merita iertare. Nu va mai fi la fel...

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Mersi mult :*

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa te duci si sa ai o discutie cu cea mai buna prietena a ta. Cat despre el, parerea mea este sa nu ii mai arunci nici o privire, nici un cuvant, pentru ca daca te vrea cu adevarat s-ar intoarce si plus ca in ochii mei arata mai mult ca o,, cuplare'' intentionata, el stiind ca ai sa suferi cand ii vei vedea. Revenim la EA. Daca isi da seama ca nu a facut bine si ca tu suferi as spune sa ii mai dai o sansa. Sper ca te-am ajutat!

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa te duci si sa ai o discutie cu cea mai buna prietena a ta. Cat despre el, parerea mea este sa nu ii mai arunci nici o privire, nici un cuvant, pentru ca daca te vrea cu adevarat s-ar intoarce si plus ca in ochii mei arata mai mult ca o,, cuplare'' intentionata, el stiind ca ai sa suferi cand ii vei vedea. Revenim la Ea. Daca isi da seama ca nu a facut bine si ca tu suferi as spune sa ii mai dai o sansa. Sper ca te-am ajutat!

| Rallu_8961 a răspuns:

Pe [EA] dupa tot ce a facut NU!

Pe [EL] depinde de tine si de cat de mult tii` la el!

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impacate cu el si cu ea nu mai vorbiiwinking asta inseamna ca nu iti era prietena