| Aollioo a întrebat:

Am avut un prieten relatia noastra a durat 2 3 ani! si in timp ce eram cu el am acceptat ca el sa " faca misto " de o colega de-a mea sad! pana acum statea mai mult cu mine vbeam etc. Acum cred ca s.a combinat cu colega aceea a mea sad! eu cand ii vad sunt geloasa dar incer nu mai tin asa mult la el!
Astept un sfat! FUNDA

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si-a batut jos si isi bate si de ea joc. Incearca sa stai mai mult cu prieteni tai, sa nu-l bagi in seama, sa nu te gandesti cu el. Isn't he the only boy! Be haPPy! Life in beautiful!
*-*

| S1mplu a răspuns:

Nu te mai gandii asa mult la el, ocupati timpu cu altceva si incearca cu timpu sa fi mai mult langa prietenii tai, pentru ca un iubit nu conteaza chiar asa mult daca nu ai prietenihappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic de facut. re orienteaza-te

| Crisk a răspuns:

Cred ca ar trebui totusi sa vb cu el...sa-l intrebi daca tot ce-a fost s-a terminat si sa-i zici ce crezi...te cred scumpo..nu numai tu esti geloasa,, cei care iubesc cu adevarat sint in-tradevar gelosi. sper sa-ti ajute sfatul meu..succes