| pufarina a întrebat:

Am avut un vis erotic cu un copil in clASA A 5 A, imi punea mana pe fund si ma saruta da nu facem sex cu el. SI IMI PLACEA DE EL DE LA INCEPUT, DAR CAM E CAM RAU... iui da ii asa de dragut :X:X:X:X numa la el ma gandesc. Sfat plzz funda:X

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Visul este de fapt oglinda preocuparilor tale. Poate iubesti atat de tare acea persoana incat constiinta ta a facut o scena perfecta unde sa-i arati cat de mult il iubesti si doresti, pentru ca in realitate nu prea poti.Nu e nimic, e ceva foarte normal.

| haiZI a răspuns:

Daca il placi spune-i, nu tine in tine ca nu te ajuta cu nimic.pa

| briana a răspuns:

Cred ca acest vis iti spune ca te vei casatori cu un baiat cu cativa ani mai mic ca tine. Poate ca cineva mai mic te aimpatizeaza.

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai il iubesti spune-i in fata si daca iti pune ca si el simte la fel spune-i ca nu prea iti place comportamentul lui. Intreaba-l daca si lar putea schimba... Daca nu vrea nu-ti mai bate capul nu te place cu adevarat. Pentru ca daca te iubeste ar renunta la tot

| Marcelino a răspuns:

Clasa a 5 a? Ai probleme!:-s

| andreeeeea a răspuns:

Mda...pai toate visele au o logika...adica e subconstientu tau
eu odat am visat ca ma sarutam cu iepurele meu.
nu stiu ce a vrut sa insemne asta.pentru ca nu sunt innebunita dupa el.doamne feri.nici macar nu`mi prea pasa de elbig grinlaughing
dar ma rogrolling on the floor