| me_3408 a întrebat:

Am avut un vis oribil! Se facea ca eram intr-un loc, un fel de oras dar era foarte intuneric si nu se vedea mare lucru.Si observasem o Umbra.(Aaa da si eram si cu cele 2 prietene) Si peste cateva sec incepem sa fugim toate. Dar aceea Umbra ne urmarea.Am fugit cat am fugit si am auzit un tipat ingrozitor prietena mea nu mai era. Miam intors capul o sec si cand m-am uitat nici cealalta prietena nu mai era.Si apoi ajung into infundatura.Vine umra si apoi ma trezesc. Ce credeti ca s-a intamplat? O sa imi pierd prietenele?

Răspuns Câştigător
| Pisiii :x a răspuns:

Si eu am visat ceva urat cu un meteorit si prietena mea cea mai buna...si la inceput am crezut si eu ca o so pierd! insa mi-am revenit si nu mai dau importanta viselor! asta ar trebui sa faci si tu!
succes!

7 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu zic sa nu crezi in semnificatiile viselor.Sunt doar niste presupuneri, ca si horoscopul.Deci stai linistita si nu te uita la filme horror ca iti raman imaginile intiparite si e posibil sa le visezi daca te'au impresionat sau te'au speriat.

| marcel_5462 a răspuns:

Alisia unde e foarte intuneric este imposibil sa vezi ceva fie ea si-o umbra, si apoi eu nu as risca sa merg pe unde e foarte intuneric dapai sa mai si fug.

| KiddoC a răspuns:

Cred ca ar trebui sa petreci mai mult timp sa petreci mai mult timp cu prietenele tale, sa le spui de cosmar si sa le intrebi daca l-eai suparat cu ceva...Altfel sa-r putea sa le pierzi cu adevarat. Sa stii ca cteodata am impresia ca visele seamana mult cu realiteatea.

| Daniutza a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti pierzi prietenele. A fost doar un cosmar.

| botafogo a răspuns:

Nu.asta dovedeste cat de buna prietena esti cu ele din contra ba chiar iti vei face mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un vis, atita tot. Toti visam urit din cind in cind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele spun multe despre despre propria-ti personal; itate. eu cred ca acest vis semnifica faptul ca te temi de intuneric si mai ales sa nu-ti pierzi prietenele, dar asta nu inseamna ca trebuie neaparat sa sa intample asa, visul e doar o creatie a subconstientului