| katherine_9164 a întrebat:

Am bagat cd-ul de la web in calculator si am instalat ceva la care scria driver to CD...acum nu mi mai merge webulcrying...imi spune si mie cineva cum sa fac sa mi mearga?

2 răspunsuri:
| Sallatiny a răspuns:

Reinstaleaza-ti webul si daca nu reusesti intreaba pe cineva de specialitate in acest domeniu.Ai grija, daca tot incerci si nu reusesti ar putea sa iti explodeze CD-ul in calculator, sa ti se viruseze calculatorul, sau sa nu mai porneasca. Sper sa reusesti.
Funda?batting eyelashes

| katherine_9164 explică:

A doua zi cand am dat web la cineva a mers si nu am facut nimicbig grin