| LauraG3 a întrebat:

Am bagat haine colorate la spalat. Cand le-am scos o bluza crem e acum kaki, cum sa o fac inapoi crem? Pot?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, cel putin la domiciliu nu se poate doar la o tintorerie de haine

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se mai poate, obișnuiește-te cu nuanța rezultată. Ori, renunță la ea.
Hainele colorate, în nuanțe diferite, de obicei, se spală individual, tocmai pentru a evita aceste situații nedorite.
Lasă tristețea, sunt sigură că ai și alte bluze (mai) drăguțe!