| anonim_4396 a întrebat:

Am balul bobocilor în luna noiembrie în club the one (București) și as vrea (multe) sugestii cu ce as putea sa ma îmbrac. ma gândeam la un top peplum, o fusta mulata cu platforme nude sau o fusta skater cu o cămașă și tenesi, dar nu cred ca a doua varianta e prea buna... eu sunt puțin mai plinuța la picioare. DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, alegerea tinutei. nu iti va fi frig cu fusta? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru Valentina00):

Nu cred...nu e noaptea tarziu. E de la 14 la 20.

| Valentina00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa. Inteleg happy Atunci iti poti lua o fusta, tenisi si o camasa mai larguta cu un sacou :*