| valentinalina a întrebat:

Am baut foarte moooolta bere si acum ma doare capu x( imi vne sa vomit ameteala... ajutorrdau funda si vot.batting eyelashes

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O ciorbă acră și un pui de somn.
Învață să savurezi băutura!
Pa, pa.

| doriiy a răspuns:

Mananca. mancarea te trezeste din betie sau moleseala. sau bea niste zeama de varza thinking sau culca`te. gg:d:*

| HECTOR_9502 a răspuns:

Mdah am 15 ani dar am trecut prin multe cazuri din astea laughing bea zeama de lamaie sau zeama de varza; daca nu vomita si gata trece. naspa mahmureala asta

| Asfgrhr a răspuns:

Du-te si fa o baie cu apa rece! ca o sa-ti treaca

| Asfgrhr a răspuns:

De-te si fa o baie cu apa rece! asa o sa-ti treaca ameteala si vomitatul! p.s. o sa si te trezesti!