| pcosmina a întrebat:

Am camera web Delux DLV-B32 si nu imi mai citeste cd-ul pentru a o instala. Am incercat sa descarc de pe net driver-ul dar nu reusesc. Ma poate ajuta cineva. Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Buna Cosmina! scrie pe google Deluxe DLV-B32 si pe spatele la web cam este un cod scriel si pe acela si dai search. daca nu il gasesti nici asa inseamna ca nu e driver online.
fundii?

1 răspuns:
| andreiont a răspuns:

Http://driverscollection.com/? file_cid=38918008866af09a8a4553afb8d
dupa site asta :D