| RoxAnana a întrebat:

Am castigat un abonament gratuit la o sc de street dance. dar mama nu ma lasa... ce sa fac sa o conving? si merita sa incerc? (sa dansez).

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Daca asta e ceea ce-ti doresti, trebuie sa o convingi ca nu e nimic rau in a invata ceva nou. Eventual, roag-o sa te insoteasca o data, de 2 ori, cu siguranta nu intelege despre ce e vorba si dupa ce vede exact poate isi schimba atitudinea...
De meritat, merita orice e gratis, macar sa incerci, sa vezi daca ti-ar placea, daca nu si sa duci la final abonamentul.

1 răspuns:
| RoxAnana explică:

Maine am primul cursbig grin